About – Despre noi

church flyer photo version

Biserica Harul Domnului este o biserică „Calvary Chapel” ce se întâlnește pentru închinare în fiecare duminică în Cluj Napoca, România, pe lângă alte evenimente din timpul săptămânii. Punem accentul pe închinare prin cântări, rugăciune și studierea Bibliei în profunzime. De asemenea suntem dedicați evanghelizării și proclamării lui Cristos în orașul Cluj. Este o biserică susținută de  Calvary Chapel Garland, TX, USA.

Ne întalnim pentru închinare duminica la orele 11 pe Strada Horea nr. 83-87, în spatele băncii BCR, pe aleea din spatele clădirii. Biserica este la prima ușă pe dreapta din curte.

Pic 5

Pic 7

Acest site conține mesaje, muzică, clipuri video, fotografii şi anunţuri pentru Biserica Harul Domnului.

Email: bisericacluj@posta.ro

Lasă un răspuns

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+